autógumi webáruház » autógumi fórum

Felvetődött kérdések :: Autógumi fórum

Felvetődött kérdései teheti fel a webáruháznak, amire rövid időn belül választ fog kapni. Figyelem! Az üzenőfal moderált, tehát autómatikusan nem kerülnek ki a kérdések!
Autógumi fórum.

Válasz a kérdésre

{9884}-re válasz ::{10086} Autógumi fórum :: webáruház üzenete
Kedves Báthoryné!
{új} kérdés :: {9884} Báthoryné üzenete
Tisztelt Tulajdonos!
Évek óta az elégedett ügyfeleik közé sorolhattam magam, egészen a mai napig.
Még tavasszal a szokott rutin szerint időpontot kértem Önöktől nyári gumi cserére. A szerelésnél munkatársuk közölte, hogy két gumit cserélni kellene. Természetesnek vettem és rábíztam a megoldást.Gyanakodhattam volna, amikor használt gumit ajánlott, sőt amikor közölte, hogy az abroncsok árát neki adjam (db.5000.-. Nem tettem, hiszen bíztam az Önök szakértelmében.A mai napon defektes lett ezek közül az egyik.Pótkerékcserével eljutottam a legközelebbi gumi szervízbe (Borsodgumi), ők közölték velem, hogy a gumik legalább 30 évesek, hibásak,ráadásul nem is megfelelő méretűek voltak!A gumiabroncsokat lefényképeztem, és visszavittem Önökhöz! Hibáztam amikor megbíztam a szerelőjükben. Az esetet azért osztottam meg Önnel,hogy másokkal hasonló soha többé ne fordulhasson elő!
Tisztelettel: Báthoryné
Vissza az autógumi webáruház fórumához.
VEVŐSZOLGÁLAT: 46/555-484 , 46/303-417 , 30/678-1609

GOODYEAR nyári gumi | MICHELIN nyári gumi | CONTINENTAL nyári gumi | BARUM nyári gumi | BRIDGESTONE nyári gumi | DAYTON nyári gumi | DEBICA nyári gumi | DUNLOP nyári gumi | FALKEN nyári gumi | FIRESTONE nyári gumi | FULDA nyári gumi | HANKOOK nyári gumi | KINGSTAR nyári gumi | KLEBER nyári gumi | KORMORAN nyári gumi | PIRELLI nyári gumi | SAVA nyári gumi | SEMPERIT nyári gumi | YOKOHAMA nyári gumi