autógumi webáruház » autógumi fórum

Felvetődött kérdések :: Autógumi fórum

Felvetődött kérdései teheti fel a webáruháznak, amire rövid időn belül választ fog kapni. Figyelem! Az üzenőfal moderált, tehát autómatikusan nem kerülnek ki a kérdések!
Autógumi fórum.

Válasz a kérdésre

{8310}-re válasz ::{8314} Autógumi fórum :: webáruház üzenete
Kedves Viktor Kollár!

Mennyire nem régi gumit szeretne? mondjuk 1 hetest? Mert ilyet nem tudunk adni. A raktárunkban található abroncsok egyike sem öregebb 2013-tól és merem állítani, hogy az abroncspiacon található többi kereskedőnél sem. Jelen szóban forgó abroncs 2014-es gyártású.
Ez idáig nem szívesen válaszoltam az üzenőfalon és ezután sem fogok az abroncsok gyártási idejével kapcsolatosan, mert semmi jelentősége! Ez nem gyümölcs és nem romlik meg. A szerelési költség ebben az esetben 750ft/db + az gyártásidő miatti bosszantásom, mondjuk 5000Ft betűnként.
{új} kérdés :: {8310} Viktor Kollár üzenete
Nem egészen értem ezt a dot kódot, ezért kérdezem most máskép Melyik év és hanyadik hetén készült a gumi ami iránt érdeklődtem?
Szeretném megvenni de régi gumit nem akarok.
Kedves Viktor Kollár!

Így a kedvezményes szerelés 750Ft/db
DOTCNADD2LY158838142215

2014-11-04 18:38:16 {új} kérdés :: {8276} Viktor Kollár üzenete
185/65R15 CONTINENTAL TS850 téligumi T88
Autógumi méret 185/65R15
Súly index 88
Sebesség index T=190 km/h
Szeretném megkérdezni ha 4 gumit személyesen veszem át mennyiért teszik fel ha viszek 4 lemezfelnit?
Ami még fontos lenne DOT kódot tudna mondani?

Áfás ár 17390Ft/ gumi
Vissza az autógumi webáruház fórumához.
VEVŐSZOLGÁLAT: 46/555-484 , 46/303-417 , 30/678-1609

GOODYEAR nyári gumi | MICHELIN nyári gumi | CONTINENTAL nyári gumi | BARUM nyári gumi | BRIDGESTONE nyári gumi | DAYTON nyári gumi | DEBICA nyári gumi | DUNLOP nyári gumi | FALKEN nyári gumi | FIRESTONE nyári gumi | FULDA nyári gumi | HANKOOK nyári gumi | KINGSTAR nyári gumi | KLEBER nyári gumi | KORMORAN nyári gumi | PIRELLI nyári gumi | SAVA nyári gumi | SEMPERIT nyári gumi | YOKOHAMA nyári gumi