autógumi webáruház » autógumi fórum

Felvetődött kérdések :: Autógumi fórum

Felvetődött kérdései teheti fel a webáruháznak, amire rövid időn belül választ fog kapni. Figyelem! Az üzenőfal moderált, tehát autómatikusan nem kerülnek ki a kérdések!
Autógumi fórum.

Válasz a kérdésre

{3926}-re válasz ::{3933} Autógumi fórum :: webáruház üzenete
Kedves Tamás !

Véleményem szerint az abroncs méret cserével ez esetben nem lehet megoldani a lengőkarok védelmét. Az Audi ezen típusánál köztudott, hogy gyenge pontja ez a sok lengőkaros megoldás és esetenként évente javításra szorul.

Amennyiben mégis a méret cserénél dönt, úgy a 205/55R16-os méretet ajánlom.

Az abroncsok közt árban és minőségben is nagy a szórás, de a prémium kategóriák közt nincs nagy különbség.

A Michelin abroncsokhoz jár az üzemanyag utalvány, de ez esetben az Energy Saver jobb választás.
{új} kérdés :: {3926} üzenete
Üdvözletem!

'99-es évjáratú A6-osomra (2.5TDI V6) szeretnék a mostanitól kisebb felnit (17'') és magasabb gumit (225/45) szereltetni, ugyanis ezek nem mi útjainkra valók. A következőt gondoltam ki:

a) 15''-os felni és 205/60-as gumi. Nem tudom, hogy ez rámenne-e az autóra és a gumi hogyan bírná a terhelést...

b) 16''-os felni és 205/55-ös gumi. Ez biztosan jó a kocsira, kérdés, hogy mennyivel vagyok előbbre a lengőkarok védésében? (Nagyjából egy centivel magasabb így a gumi a mostaninál, de ez jelentős-e?)

Gumiban Optigrip, Fast Response vagy Primacy HP jöhet szóba. (Michelin esetén járna a 12 000 ft-os utalvány?) Véleményeznéd ezeket a választási lehetőségeket?
Előre is köszönöm a válaszod!

Üdv.

Tamás
Vissza az autógumi webáruház fórumához.
VEVŐSZOLGÁLAT: 46/555-484 , 46/303-417 , 30/678-1609

GOODYEAR nyári gumi | MICHELIN nyári gumi | CONTINENTAL nyári gumi | BARUM nyári gumi | BRIDGESTONE nyári gumi | DAYTON nyári gumi | DEBICA nyári gumi | DUNLOP nyári gumi | FALKEN nyári gumi | FIRESTONE nyári gumi | FULDA nyári gumi | HANKOOK nyári gumi | KINGSTAR nyári gumi | KLEBER nyári gumi | KORMORAN nyári gumi | PIRELLI nyári gumi | SAVA nyári gumi | SEMPERIT nyári gumi | YOKOHAMA nyári gumi