autógumi webáruház » autógumi fórum

Felvetődött kérdések :: Autógumi fórum

Felvetődött kérdései teheti fel a webáruháznak, amire rövid időn belül választ fog kapni. Figyelem! Az üzenőfal moderált, tehát autómatikusan nem kerülnek ki a kérdések!
Autógumi fórum.

Válasz a kérdésre

{864}-re válasz ::{870} Autógumi fórum :: webáruház üzenete
Kedves Hodi!
Hát én lehet hogy leszereltetném azt a zsernyákot aki így tudja. Az én nézőpontom ez:
hogy a 12/2000. (V. 24.) KHVM rendelet módosította a közúti járművek forgalomba helyezésének és forgalomban tartásának műszaki feltételeiről szóló 6/1990 (IV. 12.) KöHÉM rendeletet, amely szerint a kerekekre vonatkozó üzemeltetési műszaki feltételek 36. § (4) bekezdése a következőképpen módosult: „Az (1) bekezdésben említett járműveken csak olyan gumiabroncsot szabad használni, amelyen a futófelület mintázatának magassága a teljes felületen eléri: az M1, N1, O1 és O2 kategóriájú járműveken a gumiabroncs átmérőjétől függetlenül az 1,6 mm-t; az egyéb járműveken, a 0,75 métert meg nem haladó átmérőjű gumiabroncsok esetében az 1,6 mm-t, a 0,75 méternél nagyobb átmérőjű gumiabroncsok esetében a 3 mm-t." Az emelt sebességhatárú autóbusz esetében ez utóbbi érték 5 mm.

A hitelt csak itt Miskolcon tudjuk intézni, a hitelbírálat 10-15 perc alatt megvan.Az áruhitel menüben mindent megtalálsz . Az abroncsot rögtön el lehet vinni, de kerlek előre jelezd hogy le tudjuk foglalni.
{új} kérdés :: {864} Hodi üzenete
Üdv!!!
Értem!!! csak mert egyik haver mondta megbüntették 1,9mm profil mélységre... vagyis elvették a forgalmit!!!

Akkor a hitelügyintézést MIskolcon lehet intézni személyesen? és mi kell hozzá? a gumit egyböl lehet hozni is?? csak mert elmennék egy ismivel aki arra jár csak ő nem ér rá tulsokáig... előre is köszönöm a választ
Vissza az autógumi webáruház fórumához.
VEVŐSZOLGÁLAT: 46/555-484 , 46/303-417 , 30/678-1609

GOODYEAR nyári gumi | MICHELIN nyári gumi | CONTINENTAL nyári gumi | BARUM nyári gumi | BRIDGESTONE nyári gumi | DAYTON nyári gumi | DEBICA nyári gumi | DUNLOP nyári gumi | FALKEN nyári gumi | FIRESTONE nyári gumi | FULDA nyári gumi | HANKOOK nyári gumi | KINGSTAR nyári gumi | KLEBER nyári gumi | KORMORAN nyári gumi | PIRELLI nyári gumi | SAVA nyári gumi | SEMPERIT nyári gumi | YOKOHAMA nyári gumi