Felvetődött kérdések :: Autógumi fórum


Felvetődött kérdései teheti fel a webáruháznak, amire rövid időn belül választ fog kapni.Figyelem! Az üzenőfal moderált, tehát autómatikusan nem kerülnek ki a kérdések!
Autógumi fórum.

2011-08-02 21:21:39 {új} kérdés :: {5979} Rosmann László üzenete

Érdeklődni szeretnék, hogy abban az esetben ha megrendelek Önöknél gumiabroncsot,(4 db. barum brillantis 2 175/70/13 nyári gumit rendelnék, ingyenes házhozszállítással) tudnak-e a megrendelni kívánt abroncsok DOT számáról tájékoztatást adni?
Sajnos, jártam már úgy, hogy az újonnan vásárolt gumik már majd egy évesek voltak, ezért ragaszkodnék ehhez.
Köszönöm a választ.

2011-08-03 08:26:17 {5979}-re válasz :: {5980} Autógumi fórum :: webáruház üzenete

Kedves Rosmann László!
Mivel a gyártók több ezer km-re is lehetnek Magyarországtól akár több hónapot is igénybe vehet még behajóznak az abroncsok és eljutnak az üzletekbe!Igazából semmi problémát nem jelent az ha egy gumi egy éves mert az attól még új és nem károsodik!A Barum Brillantis 2 rendelhető,ki tudjuk önt szolgálni de nem tudjuk megmondani a pontos DOT számot!
Megrendelését le adhatja telefonon is vagy interneten!
További szép napot!
Vissza az autógumi webáruház fórumához.
VEVŐSZOLGÁLAT: 46/555-484 , 46/303-417 , 30/678-1609