autógumi webáruház » autógumi fórum

Felvetődött kérdések :: Autógumi fórum

Felvetődött kérdései teheti fel a webáruháznak, amire rövid időn belül választ fog kapni. Figyelem! Az üzenőfal moderált, tehát autómatikusan nem kerülnek ki a kérdések!
Autógumi fórum.

Válasz a kérdésre

{4942}-re válasz ::{4946} Autógumi fórum :: webáruház üzenete
Kedves Zoli!
195/65R15(91T) Hankook W440 14690Ft/db
A hankook W440 egy erős középkategóriába sorolható, minden további nélkül merem ajánlani önnek ! Hozzá való acéltárcsa 11200Ft/db (9245) A michelin abroncsok valóban jónak számítanak és megéri a különbséget legfőképpen tartósságban nyújtanak többet, viszont a hankookal is meglesz elégedve!
Amennyiben most rendeli ingyen szereljük és szállítjuk önnek!
{új} kérdés :: {4942} Zoli üzenete
Tisztelt Autógumibolt!Acéltárcsára szeretnék egy olcsóbb és a lehető legjobb megoldást találni,főleg azért,mert nem a gumikat szeretném cserélgetni,hanem a komlett kerekeket.A gépkocsit idén vásároltam,így még nincs tapasztalatom,ezért vagyok bizonytalan a gumi vásárlással.Eddigi kocsijaimon nem volt téligumi.Én is az új felé hajlok.A Hankook W440 téligumi látszatra elnyerte szimpátiámat.Mi a véleménye róla?Még egy kérdést engedjen meg.Megéri-e a kb. 10 000 forintot például a Hankook és mondjuk egy Michelen,vagy más márkás gumi közötti különbség?Üdvözlettel Zoli
Vissza az autógumi webáruház fórumához.
VEVŐSZOLGÁLAT: 46/555-484 , 46/303-417 , 30/678-1609

GOODYEAR nyári gumi | MICHELIN nyári gumi | CONTINENTAL nyári gumi | BARUM nyári gumi | BRIDGESTONE nyári gumi | DAYTON nyári gumi | DEBICA nyári gumi | DUNLOP nyári gumi | FALKEN nyári gumi | FIRESTONE nyári gumi | FULDA nyári gumi | HANKOOK nyári gumi | KINGSTAR nyári gumi | KLEBER nyári gumi | KORMORAN nyári gumi | PIRELLI nyári gumi | SAVA nyári gumi | SEMPERIT nyári gumi | YOKOHAMA nyári gumi