autógumi webáruház » autógumi fórum

Felvetődött kérdések :: Autógumi fórum

Felvetődött kérdései teheti fel a webáruháznak, amire rövid időn belül választ fog kapni. Figyelem! Az üzenőfal moderált, tehát autómatikusan nem kerülnek ki a kérdések!
Autógumi fórum.

{új} kérdés :: {390} Tiger Zoltán üzenete
Kedves vásátrlók! és kételkedők!!! Én már több alkalommal rendeltem ettől a cégtől gumit, kétszer extra méretűt is. A tapasztalatom az, hogy a cég 2 munkanapon belül feladja a futárnak a gumit úgy, hogy előtte felhívnak "valóban" Én rendeltem-e a gumikat. Majd a futár 2 munkanapon belül "lakásra" szállítja a megrendelt árut. A futár telefonon keresi a megrendelőt.Hát ez nem piskóta, ugye.
Az aki fenyegeti a másikat az pedig nem túl korrekt dolog, mert az ilyen GITTEGYLETBE tömörült gumisok az alapméretű gumikon kívül semmit nem tudnak felmutatni, még nagy kamuzások árán sem. Így nincs a nagykerbe, úgy nem tudok 50000 alatt azt is csak barátilag. Duma. Ez a CÉG tudja és hozza. HAJRÁ
Vissza az autógumi webáruház fórumához.
VEVŐSZOLGÁLAT: 46/555-484 , 46/303-417 , 30/678-1609

GOODYEAR nyári gumi | MICHELIN nyári gumi | CONTINENTAL nyári gumi | BARUM nyári gumi | BRIDGESTONE nyári gumi | DAYTON nyári gumi | DEBICA nyári gumi | DUNLOP nyári gumi | FALKEN nyári gumi | FIRESTONE nyári gumi | FULDA nyári gumi | HANKOOK nyári gumi | KINGSTAR nyári gumi | KLEBER nyári gumi | KORMORAN nyári gumi | PIRELLI nyári gumi | SAVA nyári gumi | SEMPERIT nyári gumi | YOKOHAMA nyári gumi