autógumi webáruház » autógumi fórum

Felvetődött kérdések :: Autógumi fórum

Felvetődött kérdései teheti fel a webáruháznak, amire rövid időn belül választ fog kapni. Figyelem! Az üzenőfal moderált, tehát autómatikusan nem kerülnek ki a kérdések!
Autógumi fórum.

Válasz a kérdésre

{3645}-re válasz ::{3646} Autógumi fórum :: webáruház üzenete
Kedves Miki Lauda!

A Wanli abroncsok a alsó árkategóriába tartoznak, vagyis a minőségét az Európai budget kategóriás abroncsokkal kell összehasonlítani, mint pl, Deica, Matador, Kormoran stb...
Valóban tapasztaltuk, hogy több tesztek alapján is, a Wanli az utolsó helyeken szerepel, de nem értem miért tesztelik a Wanlit a Michelin, Goodyear, Continental és egyéb Premium kategóriás abroncsokkal. Ez legalább olyan igazságtalan mint ha egy 7-es Bmw-t hasonlítgatnának egy Opel corsa-val.
A Wanli abroncsokból évente több ezer darabot adunk el, de senki nem halt meg a gumi miatt. Véleményem szerint a Wanli S1063-as mintázat szerencsésebb választás, mivel a forgásirányos abroncsok jelentősen zajosabbak.
{új} kérdés :: {3645} Miki Lauda üzenete
Tisztelt Autógumi fórum!
Tegnap rendeltem Önöktől WANLI S1088 gumikat.Eddig nem hallottam erről a típusról, de mivel jó az ára (inkább szuper) és jól is néz ki a mintázata (hozzáértő vagyok), gondoltam kipróbálom. Aztán utánaolvastam egy-két helyen és aggódva láttam, hogy a legtöbb használó igen rossz kritikával illette. Ezek szerint nem túl biztonságos száraz úton, nedvesen meg csak korcsojával a lábon közlekedjünk vele!
Mit javasol? Azért egy normálisan vezetőnek megfelel, vagy tuti kipusztul a családom, ha ezt használom?
Válaszát várva maradok tisztelettel!
Vissza az autógumi webáruház fórumához.
VEVŐSZOLGÁLAT: 46/555-484 , 46/303-417 , 30/678-1609

GOODYEAR nyári gumi | MICHELIN nyári gumi | CONTINENTAL nyári gumi | BARUM nyári gumi | BRIDGESTONE nyári gumi | DAYTON nyári gumi | DEBICA nyári gumi | DUNLOP nyári gumi | FALKEN nyári gumi | FIRESTONE nyári gumi | FULDA nyári gumi | HANKOOK nyári gumi | KINGSTAR nyári gumi | KLEBER nyári gumi | KORMORAN nyári gumi | PIRELLI nyári gumi | SAVA nyári gumi | SEMPERIT nyári gumi | YOKOHAMA nyári gumi