autógumi webáruház » autógumi fórum

Felvetődött kérdések :: Autógumi fórum

Felvetődött kérdései teheti fel a webáruháznak, amire rövid időn belül választ fog kapni. Figyelem! Az üzenőfal moderált, tehát autómatikusan nem kerülnek ki a kérdések!
Autógumi fórum.

Válasz a kérdésre

{1293}-re válasz ::{1294} Autógumi fórum :: webáruház üzenete
Kedves Borcsik Peter!
A garanciában nem elfogadott a külső behatással járó sérülés. Igen, a Continental család abroncsainál valóban létezik egy teljes garancia szolgáltatás, ami a megrongálódott abroncsokra is kiterjed. De abban az esetben is csak akkor cserélik az abroncsot, ha javíthatatlan és nem lehet tovább használni. Leírása alapján úgy gondolom, hogy nem sérült az abroncs (szövet) váza, így valószínűleg az abroncs biztonsággal tovább használható. De azt javaslom Önnek, hogy egy szakember nézze meg a sérült abroncsot.
{új} kérdés :: {1293} Borcsik Peter üzenete
Tisztelt webaruhaz!

Vasaroltam onoknel egy szett dunlop nyarigumit iden augusztusaban de az egyik sajnos egy patkazas kovetkezteben az oldalan megserult(kb egy kisujjnyi darab v-alakban vagodott be, szalserulest-kipuklisodast en nem vettem eszre). Erdeklodni szeretnek, hogy a garancia kiterjed e ilyesmire(a continentalnal olvastam ilyen garanciarol), ha nem van e lehetoseg valamiyen javitasra.

Koszonettel
B.peter
Vissza az autógumi webáruház fórumához.
VEVŐSZOLGÁLAT: 46/555-484 , 46/303-417 , 30/678-1609

GOODYEAR nyári gumi | MICHELIN nyári gumi | CONTINENTAL nyári gumi | BARUM nyári gumi | BRIDGESTONE nyári gumi | DAYTON nyári gumi | DEBICA nyári gumi | DUNLOP nyári gumi | FALKEN nyári gumi | FIRESTONE nyári gumi | FULDA nyári gumi | HANKOOK nyári gumi | KINGSTAR nyári gumi | KLEBER nyári gumi | KORMORAN nyári gumi | PIRELLI nyári gumi | SAVA nyári gumi | SEMPERIT nyári gumi | YOKOHAMA nyári gumi